Korepetycje

Jeśli potrzebujesz korepetycji, lub po prostu chciałbyś nauczyć się języka rosyjskiego to zapraszam cię do kontaktu.

Nie ma znaczenia czy jesteś uczniem, biznesmenem czy po prostu Rosja to dla ciebie cel podróży turystycznych. Damy ci dokładnie taką wiedzę jakiej potrzebujesz.

Czy można nam zaufać? Zaufało nam już tysiące klientów. Tą formę nauki języków obcych prowadzimy od 2009 roku. Wszyscy nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje oraz są pod opieką metodyka co gwarantuje wysoki poziom usług oraz daje gwarancje twojego zadowolenia.

Na co możesz liczyć? – Jeśli szukasz interesującego i skutecznego sposobu na szybką naukę języka rosyjskiego to dobrze trafiłeś. Darmowa lekcję próbna zapozna cię z naszym pomysłem na skuteczną i szybką naukę. Przekonaj się, że nauka rosyjskiego jest wspaniałym i trafnym sposobem na poprawienie własnych zdolności komunikacyjnych. Decydując się na tą metodę nauki języka rosyjskiego online z naszą firmą przekonasz się, że czas, który poświęcisz na edukację będzie tak naprawdę czasem poświęconym na rozrywkę i zabawę. Każde zajęcia są niepowtarzalne i nieszablonowe. Nasi nauczyciele dołożą wszelkich starań, by każda minuta zajęć była efektywnie wykorzystana.

Jak wygląda rozpoczęcie współpracy z nami w ramach nauki języka rosyjskiego?
Po skontaktowaniu się z nami zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, który pozwoli nam bliżej zapoznać się z twoimi potrzebami, oraz na podstawie podanych nam informacji zostanie ci przydzielony nauczyciel, o ile sam nie zasugerujesz któregoś nauczyciela, który z nami współpracuje.

W ciągu 24h od wypełnienia formularza skontaktuje się z tobą nauczyciel w celu omówienia dalszej współpracy oraz wybrania terminu darmowej lekcji próbnej.
Jest to w pełni darmowa, nie zobowiązująca lekcja próbna.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

*Wszystkie poziomy zaawansowania;
*Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, certyfikacyjnych etc.

TELEFON 533415453

Reklamy